Mūsų eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai – tai grynos ir aromatingos esencijos, išgaunamos iš įvairių augalų dalių, tokių kaip lapai, žiedai, stiebai ir šaknys. Taikant tokius procesus kaip distiliavimas garais ar šaltasis spaudimas, šie natūralūs botaniniai ekstraktai yra kruopščiai gaunami, išsaugant išskirtines augalų, iš kurių jie kilę, savybes ir gydomąsias savybes. Eteriniai aliejai garsėja dėl jų autentiškų ir tikrų kvapų, kurių kiekvienas siūlo unikalų aromatą ir galimą naudą sveikatai.

„Ylang Ylang“ – žavi gėlių elegancijos simfonija

Natos:

Viršutinės: subtilus ir saldus, Ylang Ylang eterinio aliejaus viršutinės natos suteikia gaivių ir šiek tiek vaisiškų gėlių tonų pliūpsnį, žavinčius jausmus moterišku žavesiu.

Vidurinės: gilindamiesi į šio eterinio aliejaus širdį, atrasite sodrias ir egzotiškas gėlių natas, kurios atskleidžia jausmingą ir svaiginantį kvapą, primenantį žydinčias gėles šiltą pavasario dieną.

Bazinės: Bazinės Ylang Ylang eterinio aliejaus natos suteikia puokštei įžeminimo ir gilumo pojūtį, o žali ir žoliniai atspalviai sustiprina jo sudėtingumą.


„Citronella“ – apkabinkite gamtos gaivinančią citrusinių vaisių simfoniją

Natos:

Viršutinės: Viršutinės „Citronella“ eterinio aliejaus natos išsiskiria gaiviu ir pakylėjančiu citrusų aromatu, primenančiu šviežiai spaustas citrinas ir šviesias vasaros dienas. Jo gyvos natos akimirksniu atgaivina jausmus ir pažadina dvasią.

Vidurinės: giliau tyrinėdami šį puikų eterinį aliejų, susidursite su raminančiomis ir žolelių širdies natomis, kurios suteikia ramumo jo ryškiai citrusinių vaisių puokštei. Šios širdies natos įlieja subtilų gylį bendram aromatui.

Bazinės: Pagrindinės „Citronella“ eterinio aliejaus natos suteikia mišiniui įžeminančią ir žemišką esenciją, suderindamos citrusinius ir žolelių elementus, kad sukurtų ryškų ir patrauklų kvapą.

„Cinamonas“ – šiltas ir aštrus aromatingas malonumas

Natos:

Viršutinės: „Cinamono“ eterinio aliejaus viršutinės natos pasitinka jūsų pojūčius gaivinančiais ir saldžiai aštriais akcentais, primenančiais šviežiai maltas cinamono lazdeles. Viršutinės jo natos pažadina komforto ir pažįstamumo jausmą.

Vidurinės: Kai gilinsitės į šį eterinį aliejų, jus apims širdies natos, kurios skleidžia šiltą ir sodrų aromatą. Širdies natos visam kvapui suteikia gilumo ir sudėtingumo, sukeldamos jaukumo ir ramybės jausmą.

Bazinės: „Cinamono“ eterinio aliejaus natos prisideda prie ilgai išliekančio aromato. Jo pagrindinės natos įkvepia įžeminimo ir žemiškumo jausmą, subalansuodamos saldžias ir aštrias viršutines ir širdies natas.

Grįžti į tinklaraštį

Palikite komentarą

Atminkite, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant.