Tapkite verslo klientu

Apie Lukatos verslo klientus

„Lukatos“ verslo klientai yra juridiniai asmenys, turintys fizines arba internetines prekybos vietas visame pasaulyje. Siekiame, kad visi mūsų verslo partneriai dirbtų pelningai, būtų patenkinti mūsų gaminių ir paslaugų kokybe bei taptų perspektyviais Lukata prekės ženklo ar mūsų partnerių prekių ženklų atstovais. Mes vertiname savo verslo klientus, kurie mus pasirinko ir parduoda mūsų gaminius įvairiose verslo srityse.

Kodėl verslas renkasi Lukatą?

„Lukata“ yra patikimas partneris, kurio gaminiai yra populiarūs tarp vartotojų, todėl partnerių parduotuvės pritraukia daugiau klientų ir padidina pelną. 98% Lukatos klientų yra lojalūs.

Mūsų pasiūlymai verslo klientams:

  • Didmeninės kainos, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio
  • Nėra MOQ
  • Kokybiškas ir atsakingas aptarnavimas
  • Greitas, lankstus, pristatymas
  • Specialūs pasiūlymai, lojalumo programos ir dovanos
  • Kita grafinė medžiaga

Kasdien sulaukiame privačių klientų užklausų apie mūsų gaminių prieinamumą tam tikruose pasaulio miestuose. Todėl privatiems klientams rekomenduojame kreiptis į mūsų verslo klientus, kurių parduotuvėse yra mūsų gaminių. Dėl šios priežasties nuolat ieškome naujų verslo klientų visame pasaulyje, kad patenkintume klientų poreikius ir plėstume pardavimų tinklą.

Mūsų verslo klientams siūlomos papildomos parinktys:

  • Asmeninis vadybininkas. Verslo klientams paskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris atsako į visus klausimus ir padeda išspręsti problemas.
  • Produktų etikečių vertimai. Kalbos pasirinkimas gaminių etiketėse, kad informacija apie produktą būtų prieinama tiksliniam rinkos segmentui.

Turite mažmeninės prekybos parduotuvę?

Jei turite mažmeninės prekybos parduotuvę, kviečiame prisijungti prie Lukatos bendruomenės ir plėsti savo asortimentą itin aukštos kokybės gaminiais.

Kaip tapti Lukatos klientu?

I žingsnis: registracija. Prašome užpildyti kontaktinę formą.

II žingsnis: pateikę formą, susisieksime su Jumis per 1 dieną.

Kontaktinė forma